عسل بهکام

از هشت هزار سال قبل تا کنون عسل در مواد غذایی، دارویی و آرایشی استفاده می‌شود. عسل بهکام با اعتبار و پشتوانه‌ی نیم قرن تجربه و دانش در امر پرورش زنبور عسل در شهرستان نجف‌آباد مشغول به ارائه‌ی محصولات خود کرده است. عسل بهکام به همراه مجموعه‌ی عسل شفا، فعالیت گسترده‌ای در امر تولید و پخش عسل به تمامی نقاط کشور داشته است. همچنین، این مجموعه در راستای ارتقاء کیفیت، اعتماد سازی و توسعه محصولات خود، در سال ۱۳۹۱ با نام تجاری بهکام اقدام به دریافت نشان سیب سلامت غذا و دارو (۱۲۱۶۱/۱۵) کرده است.

وجه تمایز عسل بهکام، استفاده از روش فیلتراسیونی جدید و متفاوت است. این امر موجب تولید عسلی با بهترین کیفیت و کمترین آسیب به ساختار آن می شود که در طعم عسل این برند، بسیار مشهود است. حال با استعانت از خداوند متعال و تکیه بر تجربه و سابقه درخشان، سعی در رسیدن به بزرگترین هدف خود که دسترسی آسان تمام هموطنان عزیز در جای جای ایران به عسلی مرغوب می باشد کرده ایم.

سیاست حفظ حریم خصوصی

وب‌سایت عسل بهکام طبق قوانین جرایم رایانه‌ای متعهد می‌شود که اطلاعات شما کاربران عزیز را با استفاده از تمام امکانات و منابع خود محافظت نماید و به هیچ عنوان این اطلاعات را در اختیار موسسات و سازمان‌های دیگر به منظور تبلیغات یا خدمات دیگر ارایه ندهد. همچنین از کاربران درخواست داریم حتما موارد امنیتی را رعایت نمایند و هر زمان قصد دارند در جایی ثبت‌نام کنند یا اطلاعات شخصی خود را وارد نمایند به آدرس وب‌سایت توجه کنند.  متن زیر را بخوانید تا بیشتر با نحوه برخورد این مجموعه با اطلاعات شما آشنا شوید.

جمع آوری و استفاده از اطلاعات

عسل بهکام تنها مالک اطلاعات جمع آوری شده در این وبسایت است. ما این اطلاعات را به هیچ نحو غیر از مواردی که در اینجا آورده شده استفاده نمی کنیم.

چه نوع از داده‌های شخصی را جمع‌آوری می‌کنیم و چرا؟

اطلاعاتی همچون دفعات بازدید، مدت زمان بازدید،‌ نسخه‌ی مرورگر و بسیاری اطلاعات فنی دیگر تنها به منظور بهبود خدمات استفاده خواهند شد و ارتباطی با اطلاعات شخصی فرد نخواهد داشت. این اطلاعات تنها به عنوان بهینه‌سازی همین وب‌سایت استفاده خواهد شد.

استفاده از کوکی ها

وقتی شما از این سایت بازدید می کنید، می توانید به صورت ناشناس در وبسایت بگردید. به عنوان یک کاربر میهمان، ممکن است برای بررسی بازدید شما از کوکی استفاده کنیم. همچنین اگر به عنوان یک کاربر ثبت نام کرده ( عضو) از این سایت استفاده کنید، ما از کوکی ها برای ذخیره سازی اطلاعات شخصی شما مانند نام کاربری و دیگر اطلاعاتی که شما را به ما معرفی کند، استفاده می کنیم. کوکی حجم کوچکی از اطلاعات است که توسط یک وب سرور به مرورگر وب شما انتقال می یابد و تنها توسط سروری که آن را برای شما فرستاده قابل خواندن است.

کوکی با ذخیره سازی اطلاعات کاربری شما، همانند کارت شناسایی عمل می کند. کوکی نمی تواند دستوری را اجرا و یا ویروسی را منتقل کند. 
بیشتر مرورگر های وب به صورت پیش فرض کوکی ها را می پذیرند. شما می توانید به مرورگر وب خود دستور دهید که به هنگام دریافت کوکی به شما اطلاع دهد و این اجازه را بدهد که آن را پذیرفته یا رد کنید. 
برای بعضی از امکانات شرکت پذیرفته شدن کوکی ها اجباری است. کاربرانی که کوکی ها را رد کنند نمی توانند از آن امکانات استفاده کنند.

گزارشات ثبت وقایع

ما ممکن است از IP Address شما (آدرس کامپیوتر شما بر روی اینترنت) برای بررسی روند ها، مدیریت وبسایت، بررسی جابجایی کاربران و جمع آوری اطلاعات آماری استفاده کنیم. این اطلاعات نمی توانند هویت شما را فاش کنند و شما همچنان ناشناس باقی می مانید؛ این اطلاعات به ما برای بهتر شدن کمک میکند. مثلا ما صفحات مورد علاقه شما را متوجه خواهیم شد و اینکه کدام بخش از سایت نظر شما را جلب میکند.

پیوندها

در بازه های زمانی مختلف، وبسایت عسل بهکام ممکن است شامل پیوندهایی (link) به دیگر وبسایت ها باشد. آگاه باشید که ما، هیچ مسئولیتی در قبال شیوه های حفظ حریم خصوصی آن ها نخواهیم داشت. ما کاربرانمان را تشویق می کنیم که هنگام خروج از وبسایت ما آگاه باشند و بیانیه های حفظ حریم خصوصی هر وبسایتی که اطلاعات شخصی کاربران را جمع آوری می کند را، مطالعه کنند. این بیانیه فقط به اطلاعات جمع آوری شده توسط این وبسایت اعمال می گردد.

شما نظارت کنید

بدون شک احتمال این وجود دارد که در بخشی از سایت مشکل خاصی بوجود بیاید یا اینکه لینکی به خارج از سایت حتی در بخش نظرات وجود داشته باشد که امنیت اطلاعات شخصی کاربران عزیزمان را به مخاطره بیاندازد، در هر شرایط و موقعیتی ما نیازمند نظارت دقیق شما کاربران هستیم و در صورت مشاهده‌ی هر گونه مشکلی، درخواست می‌کنیم که به بخش تماس با ما فورا اطلاع دهید و به طور کامل مشکل را توضیح دهید. اینگونه ما نیاز با خیالی آسوده تر از حریم خصوصی شما محافظت خواهیم کرد و می‌دانیم که حتی اگر چشمان ما توان مشاهده همه مشکلات را نداشت، نظارت شما ما را هدایت خواهد کرد.